Her bier van de dag is:
Emelisse is een van Nederlands beste brouwerijen. Zelfs hun pilsener weet echt te verrassen. Het oranjekleurige Emelisse Oertype (5%) wordt afgetopt met een mooie, witte schuimkraag. Enigszins zoet met een klein bittertje.
Emelisse – Oertype
Het bier Oertype van brouwerij Emelisse is een mooi bier uit Nederland. Het bier valt onder het type Pilsener met een alcoholpercentage van 5% valt het onder de lichtere bieren.
Over Brouwerij Emelisse
Brouwerij Emelisse komt voor uit de in 1998 opgerichte Stichting Emelisse. Het doel is om de regionale producten te promoten. Na een aantal jaren als huurbrouwerij te werken, wordt er in 2005 een eigen brouwerij en restaurant geopend. Met succes. Brouwerij Emelisse groeit en brengt bovendien fantastische bieren op de markt, zoals Emelisse Imperial Russian Stout, Emelisse Blond, Emelisse Smoked Rye IPA en Emelisse 2,5%. Bij BierLab zijn we groot fan!
Prijsindicatie: € 2.25
Merk: Emelisse
Biersoort: Pilsener
Inhoud: 33cl
Dit bier is hier te koop!