Her bier van de dag is:

2Late IPA (9,5%) is een flink gehopte, double IPA van het Italiaanse BrewFist. Het troebele, koperkleurig bier nodigt uit met zijn flinke schuimkraag. De geur van sinaasappel, druiven, grapefruit en karamel is niet anders. De bitterheid van de hop maken het de 2Late IPA tot een verfrissend, fruitig bier.

BrewFist – 2Late IPA

Het bier 2Late IPA van brouwerij BrewFist is een mooi bier uit Italie. Het bier valt onder het type Double IPA met een alcoholpercentage van 9,5% is het bier hoog in in de alcohol.

Over Brewfist

Het Italiaanse BrewFist is een brouwerij uit Codogno, een klein plaatsje in de buurt van Milaan. De brouwerij opende in 2010 zijn deuren voor het grote publiek. Hoofdbrouwer Pietro Di Pilato deed onder andere ervaring op bij het Engelse Fuller’s en weet van start af aan menig bierliefhebber te verrassen met bijzonder speciaalbier. Het bekendste bier van BrewFist is de Spaceman IPA, maar ook de andere bieren zijn allemaal goed gebalanceerde, drinkbare bieren. Absoluut een van de beste, jonge brouwerijen van Europa.

Prijsindicatie: € 4.75

Merk: Brewfist

Biersoort: Double IPA

Inhoud: 33cl

Dit bier is hier te koop!